"Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi. Tej ziemi!"

św. Jan Paweł II

Witaj na stronie projektu JP2song.pl. W tym wyjątkowym momencie nagrywamy wielki chór do kilku piosenek na setne urodziny naszego rodaka św. Jana Pawła II. Zorganizowaliśmy właśnie największe w historii nagranie przez internet z piosenką dedykowaną naszemu Papieżowi. Jeśli jesteś wokalistą, chórzystą, amatorem śpiewu lub po prostu lubisz śpiewać, to nie może Cię zabraknąć w projekcie JP2song.pl. Wszystko co musisz zrobić zawiera się w trzech prostych krokach: 1. Poznaj 2. Nagraj 3. Wyślij... Do dzieła!

Poznaj

1. Poznaj

W sekcji Materiały znajduje się video z muzyką dla poszczególnych głosów, tak jak w chórze: Sopran , Alt , Tenor , Baryton . Wybierz wysokość głosu, która Tobie odpowiada, odtwórz video i trenuj do momentu, gdy będziesz umieć swoją partię. Video zawiera nuty, tekst, podkład muzyczny oraz wybrany głos. Poniżej możesz posłuchać całej piosenki, oczywiście w wersji bez chóru

Nagraj

2. Nagraj

Ustaw się twarzą do światła (okna, lampy) Użyj 2 urządzeń:
1. Swojego telefonu, kamery, laptopa lub tabletu - do nagrywania. Ustaw rozdzielczość - optymalnie HD (720p) lub FullHD (1080p). Możesz nagrywać w poziomie lub w pionie.
2. Laptopa, komputera, tabletu - do odtworzenia materiału szkoleniowego - podłącz do niego słuchawki. Możesz założyć tylko jedną słuchawkę (wtedy lepiej usłyszysz siebie podczas śpiewania) lub obie.
Odtwórz materiał, z którym trenowałeś i nagraj video z twoim śpiewem na 1. urządzenie

Wyślij video!

3. Wyślij

Na stronie Wyślij video! wypełnij wszystkie wymagane pola, załącz plik, który nagrałeś i kliknij "WYŚLIJ". Termin do 12. maja 2020 do 24:00!

Niebawem usłyszymy się wszyscy w wielkim wirtualnym chórze w piosenkach z okazji setnych urodzin św. Jana Pawła II. Do zobaczenia!

Jeżeli podoba Ci się ta inicjatywa i chcesz, abyśmy tworzyli kolejne piosenki w przyszłości możesz nas wesprzeć na https://zrzutka.pl/s424uh Dziękujemy!